Kamenné obklady - umělý a přírodní kámen
pro více info volejte +420 608 744 022 Oficiální webová prezentace firmy Šárky Kroupové - Obklady Jihlava

Firma se zabývá prodejem ohebných kamenných obkladů,
křemičitých písků, přírodního kamene a realizací pokládky všech obkladů.

Navštivte naši provozovnu Pávovská 913/12a Jihlava

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Info Eshop > Ultratenké průsvitné kamenné pláty LIGHTSTONE

LIGHTSTONE

Naprostá špička v přírodních materiálech
Vezmi si to nejlepší co existuje......

R-THINSTONE.jpg

 

Velice luxusní nový druh ultratenkého průsvitného materiálu pro náročné zákazníky či  reprezentační prostory ve formě tenkých kamenných plátů. Pouze 2mm-3mm ultratenké transluscentní velkoformátové mírně flexibilní desky jsou vhodné pro intarze nábytku a interiérů, především ale pro podsvícené obklady. Tyto extrémně tenké pravé kamenné desky se vyrábí jinak než kamenné fólie a dýhy - břidlice a křemence . Řežou se z masivu speciální technologií, kdy pohledová strana desky zůstává hladká, obvykle leštěná a rubová strana je fixována ( laminována ) transparentním pryskyřičným lakem a sklovláknitou armovací síťkou. Takto vyrobené desky mají průsvitnou plochu i při nízkém světelném výkonu použitého světelného zdroje a pro manipulaci i instalaci mají nízkou konstrukční hmotnost, která se pohybuje pouze kolem 15kg/m2 (záleží i na nosném podlaminovacím materiálu ).

Touto technologií lze vyrobit a dodat 2-3mm tenké dekorativní desky z několika druhů mramorů, žul, travertinů a onyxů s kvalitní homogenní strukturou anebo možností fixace i v samotném rostlém masivu ( např. u travertinů ).Standardně dodávané formáty jsou 1,2m x 0,6m, 1,0m x 2,0m a 1,2m x 2,4m. Větší formáty lze vyrobit výjimečně v závislosti od druhu a dostupných rozměrech bloků suroviny z lomu.Tyto desky se vyrábí dle konkrétního požadavku zákazníka v požadovaném formátu ze skladové nabídky výroby. Cenová nabídka se kalkuluje od případu k případu podle : druhu kamene, formátu, počtu ks, rychlosti dodávky - dopravy, a dalších technických požadavků. Významnou položkou rozpočtu je položka ochraného balení pro přepravu a náklady na dopravu. Dostupný sortiment druhů bude zde prezentován formou tabulky v průběhu 2.Q.2017 konkrétní příklad formátu a počtu kusů.Při objednávce tohoto materiálu je nutné náležitosti obchodu projednat na osobní schůzce.

Použití : luxusní nábytek, luxusní obložení interiérů hotelů,rezidencí, restaurací, barů, prodejen luxusního zboží, výroba luxusních svítidel, svítící stropy, svítící stěny výtahů, schodišť, atd...Vzorky formátu 20cm x 30cm v sortimentu několika druhů lze vidět v naší vzorkovně po tel. domluvě.Obvyklá dodací lhůta od schválení vybraného bloku pro řezání objednaného formátu se pohybuje kolem 3 měsíců.Zákazník obdrží s kalkulací i referenční fotografie suroviny pro výrobu jeho plátu.

Mám zájem

IMG_20170128_100517.jpgIMG_20170128_113552.jpg

OBKLADY JIHLAVA NEW LOGO.jpg