Kamenné obklady - umělý a přírodní kámen
pro více info volejte +420 608 744 022 Oficiální webová prezentace firmy Šárky Kroupové - Obklady Jihlava

Firma se zabývá prodejem ohebných kamenných obkladů,
křemičitých písků, přírodního kamene a realizací pokládky všech obkladů.

Navštivte naši provozovnu Pávovská 913/12a Jihlava

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Info Eshop > Protikluzné dlažby Gala

Protikluzné dlažby Gala

Protikluzné moderní dlažby Gala

Obklady Jihlava zcela netradičně přichází s novinkou ve svém sortimentu Na žádost našich zákazníků zařazujeme do sortimentu
moderní protikluzné dlažby.Dlažba Gala má protikluzový součinitel R10,tedy je určená do prostor se zvýšeným rizikem uklouznutí. Chodby,koupelny,terasy,schodiště ,ale i relaxační prostory.Strukturovaný natur povrch je dnes velmi moderním prvkem který navozuje pocit přírodního materiálu.Dlažba Gala patří mezi nejmodernější povrchy, které je možné v oblasti keramiky vyrobit.Dlažba je mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům. Velice příznivá zaváděcí cena osloví každého zákazníka.

Poznámka: Kalkulátor počítá obklady na 1m².V  dodávaném balení je 1,44m².

ZPĚT-NA-VÝBĚR.png

dlažba-gala-2.png


Zobrazeno 6 položek
 • Dlažba GALA Beige Natural Struktura 60x20cm

  Nádherná protikluzná dlažba v barvě a struktuře přírodního dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Beige je vhodná jak do interiéru tak pro venkovní použití.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  420,00 Kč

  Nádherná protikluzná dlažba v barvě a struktuře přírodního dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Creme je vhodná jak do interiéru tak pro vnitřní použití.
 • Dlažba GALA Clasic Natural Struktura 60x20cm

  Nádherná protikluzná dlažba v barvě a struktuře tmavého dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Clasic je vhodná jak do interiérutak pro venkovní použití.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  420,00 Kč

 • Dlažba GALA Creme Natural Struktura 60x20cm

  Nádherná protikluzná dlažba v barvě a struktuře světlého dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Natural je vhodná jak do interiérutak pro vnitřní použití.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  420,00 Kč

  Nádherná protikluzná dlažba v barvě a struktuře světlého dřevaumocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Creme je vhodná jak do interiéru tak pro vnitřní použití.
 • Dlažba GALA Grey Natural Struktura 60x20cm

  Nádherná protikluzná dlažba v  šedé barvě a struktuře dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Grey je vhodná jak do interiérutak pro venkovní použití.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  420,00 Kč

  Nádherná protikluzná dlažba v  šedé barvě a struktuře dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Creme je vhodná jak do interiéru tak pro vnitřní použití.
 • Dlažba GALA Mahagon Natural Struktura 60x20cm

  Nádherná protiskluzná dlažba v barvě a struktuře mahagonového dřeva umocní každý moderní interiér.Dlažba Gala Mahagon je vhodná jak do interiéru tak pro vnitřní použití.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  420,00 Kč

 • Dlažba ZORA Provanc Struktura 60x30cm

  V současné době velmi žádaná, matná, jemně plastická dlažba Provanc je zajímavá svým jedinečným vzhledem. Na povrchu je mix béžovobílých odstínů, které připomínají staré, omšelé a oprýskané dřevo. Poku jste zastánci těchto naturálních imitací dřeva, dlažba Provanc vás jistě nadchne.

  Cena za
  1m²
  Cena s DPH
  385,00 Kč

  V současné době velmi žádaná, matná, jemně plastická dlažba Provanc je zajímavá svým jedinečným vzhledem.
Zobrazeno 6 položek