Kamenné obklady - umělý a přírodní kámen
pro více info volejte +420 608 744 022 Oficiální webová prezentace firmy Šárky Kroupové - Obklady Jihlava

Firma se zabývá prodejem ohebných kamenných obkladů,
křemičitých písků, přírodního kamene a realizací pokládky všech obkladů.

Navštivte naši provozovnu Pávovská 913/12a Jihlava

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Eshop > Obklady > BETONOVÉ OBKLADY > 3D MODERNÍ OBKLADY INCANA

3D MODERNÍ OBKLADY INCANA

Jedinečná struktura dlaždic, nepravidelné tvary a  správné osvětlení. To  vše stačí k tomu, aby se váš interiér stal jedinečným. To je také to, co potřebujete, aby váš domov dostal ten správný styl. Je to malý krok k tomu ,abyste se cítili vyjímečně.Obklady Jihlava nabízí zcela osobité tvary futuristického obkladu s vysokou kvalitou kalibrovaných povrchově upravených obkladů Incana.

 

ZPĚT-NA-VÝBĚR.png


Zobrazeny 3 položky
 • Incana Obklad Betonový Atlantic Grafit 37,5 x 10cm

  Naprosto jedinečný futurustický tvar obkladu se díky jedinečnosti a přístupu výrobce stává skutečností.Tvarované čtverce které vytváří plošný 3D efekt v tmavé matné barvě jsou originálním doplňkem moderního interiéru,kanceláře ,vstupních prostor nebo komerčních objektů.

  Popis
  Cena za 1 m² 1330 Kč
  Cena za
  1 balení 0,45m²
  Cena s DPH
  599,00 Kč

 • Incana Obklad Betonový Moderno Frost 37,5 x 10cm

  Moderní pojetí obkladů vhodné do každého interiéru a exteriéru.Imitace řezaných pravidelných pásků kávové barvy.Obklad je vhodný jak pro relaxační prostory ,chodby,komerční prostory popřípadě je možné ho použít na fasádu domu.

  Popis
  Cena za 1 m² 1330 Kč
  Cena za
  1 balení 0,45m²
  Cena s DPH
  599,00 Kč

  Moderní pojetí obkladů vhodné do každého interiéru a exteriéru.Imitace řezaných pravidelných pásků kávové barvy.Obklad je vhodný jak pro relaxační prostory ,chodby,komerční prostory popřípadě je možné ho použít na fasádu domu. Díky své nízké hmotnosti lze obklad Moderno Frost použít na zateplené fasády.
 • OBKLAD BETONOVÝ NEXUS INDUSTRIAL 37,5 X 10cm

  Naprosto jedinečný futurustický tvar obkladu se díky jedinečnosti a přístupu výrobce stává skutečností.Tvarované čtverce které vytváří plošný 3D efekt v capucíno matné barvě jsou originálním doplňkem moderního interiéru,kanceláře ,vstupních prostor nebo komerčních objektů.

  Popis
  Cena za 1 m² 1330 Kč
  Cena za
  1 balení 0,38m²
  Cena s DPH
  506,00 Kč

Zobrazeny 3 položky